Úspěchy našeho dorostence Jana Kašpárka

Náš sbor zažívá obrovskou hrdost díky úspěchům našeho dorostence, Jana Kašpárka, který dosáhl výjimečných výsledků na závodech seriálu Jihočeské stovky i dalších hasičských soutěžích. Honza, trénující za Fire sport team Dobřany, se pravidelně umisťuje na předních příčkách a je skvělým reprezentantem našeho sboru.

41tz0jm0jg.jpg

První výrazný úspěch přišel 4. května, kdy se Honza zúčastnil závodu Ledenická stovka a v konkurenci 27 středních dorostenců vybojoval skvělé 6. místo. Tento výsledek byl začátkem jeho úspěšné sezóny, během které neustále posouval své výkony.

ledenice.jpg

Jedním z Honzových nejlepších okamžiků bylo jeho vystoupení 21. července na závodu Lišovské stovky. Zde si ustavil nový osobní rekord s časem 17,22 sekund, čímž získal úžasné 2. místo z 32 závodníků. Tento výkon následoval po sobotní účasti na naší soutěži O pohár starosty obce Střížovice, kde Honza předvedl stabilní formu.

lisov.jpg

Nezastavitelný Honza pokračoval v triumfech i na dalších soutěžích. Dne 27. července zvítězil na Domažlické překážce, kde si v kategorii středních dorostenců vybojoval první místo s časem 18,51 sekund. Následující den, 28. července, obsadil opět vynikající 2. místo na závodu Bzučánské stovky s časem 17,26 sekund.

chdl.jpg

Další skvělý výsledek přinesl závod Krumlovské stovky 1. září, kde se Honza v konkurenci 27 středních dorostenců umístil na skvělém 2. místě s časem 17,76 sekund. Tento výkon byl dalším důkazem jeho vytrvalosti a skvělé formy, kterou si držel po celou sezónu.

krumlov.jpg

Závěrem sezóny přišel 6. října na poslední závod seriálu Jihočeské stovky, kde Honza s časem 17,67 sekund obsadil 3. místo z 29 závodníků. Celkově se v celém seriálu soutěží Jihočeských stovek umístil s 16 body na úžasném 3. místě, čímž završil svou úspěšnou sezónu.

borovany.jpgjhoceske-stovky.jpg

Honza nás nezklamal ani v krajském kole dorostu, které se konalo 15. června v Klatovech. Zde získal hned tři bronzové medaile – ve dvojboji, v běhu na 100 metrů a v celkovém hodnocení své kategorie.

VÝSLEDKY JIHOČESKÉ STOVKY

kk-klatovy.jpg

Celý náš sbor je nesmírně hrdý na Honzu a jeho výsledky. Gratulujeme mu k těmto skvělým úspěchům a děkujeme za úžasnou reprezentaci našeho sboru i obce. Zároveň děkujeme Fire sport teamu Dobřany, který se podílí na jeho tréninku a formování. Honza je inspirací pro všechny mladé hasiče a přejeme mu mnoho dalších úspěchů v budoucnu!

<< říjen >>